IPFire Project - en to fa translation catalogue (127 entries)

en: Start address:
fa: آغاز آدرس:

en: End address:
fa: پایان آدرس:

en: Primary DNS:
fa: نخستین DNS:

en: Secondary DNS:
fa: دومین DNS:

en: Default lease (mins):
fa: اجاره پیش پندار (دقیقه):

en: Max lease (mins):
fa: بیشینه اجاره (دقیقه):

en: Domain name suffix:
fa: پسوند نام دامنه:

en: Unable to open settings file
fa: نمی توان فایل پیکربندی را باز کرد

en: DHCP server configuration
fa: پیکربندی سرور DHCP

en: Configure the DHCP server by entering the settings information.
fa: سرویس دهنده DHcp  با داده و تنظیمات وارد شده پیکربندی شد

en: Enabled
fa: پویا شد

en: OK
fa: بله

en: Cancel
fa: نمی خواهم

en: The following fields are invalid:
fa: شاخص های زیر اشتباه هستند:

en: Start address
fa: آغاز آدرس

en: End address
fa: پایان آدرس

en: Primary DNS
fa: نخستین DNS

en: Secondary DNS
fa: دومین DNS

en: Default lease time
fa: مدت اجاره پیش پندار

en: Max. lease time
fa: بیشینه مدت پیش پندار

en: Domain name
fa: نام دامنه

en: Enter Domain name
fa: نام دامین را بنویسید

en: Domain name cannot be empty.
fa: نام دامنه نمی تواند تهی باشد.

en: Domain name cannot contain spaces.
fa: نام دامنه نمی تواند فاصله داشته باشد.

en: Domain name may only contain letters, numbers, hyphens and periods.
fa: نام دامنه ممکن است شامل حروف، اعداد، خط فاصله و دوره های باشذ

en: Hostname
fa: نام هاست

en: Enter the machine's hostname.
fa: نام هاست ماشین ها را بنویسید.

en: Hostname cannot be empty.
fa: نام هاست نمی تواند تهی باشد.

en: Hostname cannot contain spaces.
fa: نام هاست نمیتواند فاصله داشته باشد.

en: Hostname may only contain letters, numbers and hyphens.
fa: نام هاست ممکن است شامل حروف، اعداد و خط فاصله باشد.

en: Keyboard mapping
fa: نگاشت کیبورد

en: Choose the type of keyboard you are using from the list below.
fa: نوع کی بورد خود را از لیست زیر گزینش کنید.

en: Timezone
fa: منطقه زمانی

en: Networking
fa: شبکه بندی

en: 'root' password
fa: گذر واژه 'root'

en: 'admin' password
fa: گذر واژه 'admin'

en:               <Tab>/<Alt-Tab> between elements   |  <Space> selects
fa:               <Tab>/<Alt-Tab> میان عنصری   |  <Space> گزینش

en: Section menu
fa: برش منو

en: Select the item you wish to configure.
fa: اینترفیسی که قصد پیکربندی دوباره آنرا دارید گزینش کنید.

en: Quit
fa: برون رفت

en: Setup is complete.
fa: برپا سازی به پایان رسید.

en: Warning
fa: گوشزد

en: Initial setup was not entirely complete. You must ensure that Setup is properly finished by running setup again at the shell.
fa: راه اندازی به پایان نرسیده است. شما با اجرای دوباره راه اندازی در خط فرمان باید مطمئن شوید که راه اندازی پایان یافته است.

en: Unable to write %s/main/hostname.conf
fa: نمی توان %s/main/hostname.conf را نوشت.

en: Unable to open main hosts file.
fa: نمی توان فایل هاست های اصلی را باز کرد.

en: Unable to write /etc/hosts.
fa: نمی توان در /etc/hosts نوشت.

en: Unable to write /etc/hosts.deny.
fa: نمی توان در /etc/hosts.deny نوشت.

en: Unable to write /etc/hosts.allow.
fa: نمی توان در /etc/hosts.allow نوشت.

en: Unable to set hostname.
fa: نمی توان نام هاست را پیکربندی کرد.

en: Scanning and configuring ISDN devices.
fa: پویش و پیکربندی دستگاه های ISDN.

en: Unable to scan for ISDN devices.
fa: نمی توان دستگاههای ISDN را پویش کرد.

en: Interface - %s
fa: اینترفیس - %s

en: Enter the IP address information for the %s interface.
fa: داده های آدرس IP برای اینترفیس %s را بنویسید.

en: Static
fa: ایستا

en: PPP DIALUP (PPPoE, modem, ATM ...)
fa: شماره گیری PPP (PPOE, modem, ATM ...)

en: DHCP Hostname:
fa: نام هاست DHCP:

en: Force DHCP MTU:
fa: DHCP MTU به زور:

en: IP address:
fa: آدرس IP:

en: Network mask:
fa: ماسک شبکه:

en: The following fields are invalid:
fa: شاخص های زیر اشتباه هستند

en: IP address
fa: آدرس IP

en: Network mask
fa: ماسک شبکه

en: DHCP hostname
fa: نام هاست DHCP

en: Unset
fa: تنظیم نشده

en: Please choose a networkcard for the following interface - %s.
fa: خواهشمند است یک کارت شبکه برای اینترفیس %s زیر گزینش کنید.

en: Extended Network Menu
fa: منوی گسترده شبکه

en: Select
fa: گزینش

en: Identify
fa: شناختن

en: Device Identification
fa: شناسایی دستگاه

en: The lights on the selected port should flash now for 10 seconds...
fa: چراغ های پورت گزینش شده، هم اکنون باید برای 10 ثانیه چشمک بزنند...

en: Identification is not supported by this interface.
fa: این اینترفیس شناسایی را پشتیبانی نمی کند.

en: There are no unassigned interfaces on your system.
fa: هیچ رابط اختصاص داده نشده بر روی سیستم شما وجود ندارد.

en: Do you really want to remove the assigned %s interface?
fa: آیا شما واقعا می خواهید اینترفیس %s  اختصاص داده شده را پاک کنید؟

en: Select network driver
fa: گزینش راه انداز شبکه

en: Set additional module parameters
fa: پیکربندی پارامترهای افزوده ماژول

en: Loading module...
fa: بارگذاری ماژول...

en: Unable to load driver module.
fa: نمی توان راه انداز ماژول را بارگذاری کرد.

en: Module name cannot be blank.
fa: نام ماژول نمی تواند پوچ باشد.

en: Stopping network...
fa: از کار انداختن شبکه...

en: Restarting network...
fa: شروع دوباره شبکه...

en: No GREEN interface assigned.
fa: به اینترفیس سبز میزانی داده نشده است.

en: Missing an IP address on GREEN.
fa: آدرس IP بر روی سبز یافت نشد.

en: Error
fa: ایراد

en: Ignore
fa: نادیده گرفتن

en: No RED interface assigned.
fa: برای اینترفیس قرمز میزانی داده نشده است.

en: Missing an IP address on RED.
fa: آدرس IP بر روی قرمز یافت نشد.

en: No ORANGE interface assigned.
fa: برای اینترفیس نارنجی میزانی داده نشده است.

en: Missing an IP address on ORANGE.
fa: آدرس IP بر روی نارنجی یافت نشد.

en: No BLUE interface assigned.
fa: برای اینترفیس آبی میزانی داده نشده است.

en: Missing an IP address on BLUE.
fa: آدرس IP بر روی آبی یافت نشد.

en: Misssing DNS.
fa: DNS یافت نشد.

en: Missing Default Gateway.
fa: Gateway پیش پندار یافت نشد.

en: Network configuration type
fa: چگونگی پیکربندی شبکه

en: Drivers and card assignments
fa: راه انداز ها و تکالیف کارت ها

en: Address settings
fa: پیکربندی آدرس

en: DNS and Gateway settings
fa: پیکربندی DNS و Gateway

en: When configuration is complete, a network restart will be required.
fa: وقتی پیکربندی کامل شد سرویس شبکه در صورت نیاز راه اندازی مجدد خواهد شد

en: Current config: %s
    
    %s
fa: پیکربندی جاری: %s
    
    %s

en: Network configuration menu
fa: منوی پیکربندی شبکه

en: Done
fa: پایان

en: Select the network configuration for %s. The following configuration types list those interfaces which have ethernet attached. If you change this setting, a network restart will be required, and you will have to reconfigure the network driver assignments.
fa: پیکربندی شبکه برای %s را گزینش کنید. لیست روش های پیکربندی زیر آن اینترفیس ها، وقتیکه به شبکه متصل شده اند. اگر شما پیکربندی را دگرگون سازید، یک شبکه نیاز به خاموش روشن دارد، و شما راه انداز شبکه اختصاص داده شده را دوباره پیکربندی کنید.

en: Not enough netcards for your choice.
    
    Needed: %d - Available: %d
fa: کارتهای شبکه برای گزینش شما کافی نیست.
    
    نیازمند: %d - در دسترس: %d

en: Configure network drivers, and which interface each card is assigned to. The current configuration is as follows:
fa: پیکربندی راه اندازهای شبکه، که به اینترفیس هر کارت اختصاص داده شده است. پیکربندی کنونی در زیر آمده است:

en: Do you wish to change these settings?
fa: ایا قصد دارید این تنظیمات تغییر دهید؟

en: Restarting non-local network...
fa: شروع دوباره شبکه...

en: Please choose the interface you wish to change.
fa: خواهشمند است اینترفیسی را که می خواهید دگرگون سازید را گزینش کنید.

en: Assigned Cards
fa: کارت های واگذار شده

en: Remove
fa: پاک کردن

en: If you change this IP address, and you are logged in remotely, your connection to the %s machine will be broken, and you will have to reconnect on the new IP. This is a risky operation, and should only be attempted if you have physical access to the machine, should something go wrong.
fa: اگر شما این IP را تغییر دهید، و شما از راه ریموت وارد شده باشید، اتصال شما به سیستم %s شکسته می شود، و شما با IP جدید دوباره وصل شوید. این کار شما، ریسک دارد، و فقط باید دسترسی فیزیکی به سیستم داشته باشید، این کار شما اشتباه است.

en: Select the interface you wish to reconfigure.
fa: اینترفیس که قصد پیکربندی مجدد را دارید انتخاب کنید

en: Default gateway:
fa: Gateway پیش پندار:

en: Enter the DNS and gateway information. These settings are used only with Static IP (and DHCP if DNS set) on the RED interface.
fa: اطلاعات gateway و DNS را بنویسید. این پیکربندی ها فقط با IP استاتیک (و DHCP اگر DNS نوشته شده باشد) بر روی اینترفیس قرمز بکار می روند.

en: Default gateway
fa: Gateway پیش پندار

en: Secondary DNS specified without a Primary DNS
fa: دومین DNS بدون پیکربندی نخستین DNS

en: Enter the 'root' user password. Login as this user for commandline access.
fa: رمز عبور کاربر ریشه را وارد کنید.این کاربر سطح دسترسی خط فرمان را فراهم میکند

en: Setting password
fa: پیکربندی گذر واژه

en: Setting 'root' password....
fa: پیکربندی گذر واژه 'root'....

en: Problem setting 'root' password.
fa: ایراد در پیکربندی گذواژه 'root'.

en: Enter %s 'admin' user password. This is the user to use for logging into the %s web administration pages.
fa: گذرواژه کاربر 'admin' %s را بنویسید. این کاربر برای ورود به برگه مدیریت وب %s می باشد.

en: Setting %s 'admin' user password...
fa: پیکربندی %s 'admin' گذر واژه کاربر...

en: Problem setting %s 'admin' user password.
fa: ایراد در پیکربندی %s گذر واژه کاربر 'admin'

en: Password:
fa: گذر واژه:

en: Again:
fa: دوباره:

en: Password cannot be blank.
fa: گذر واژه نمی تواند خالی باشد.

en: Passwords do not match.
fa: گذر واژه ها یکسان نیستند.

en: Password cannot contain spaces.
fa: در گذر واژه نمی توان فاصله گذاشت.

en: Choose the timezone you are in from the list below.
fa:  از لیست منطقه زمانی خود را انتخاب کنید
